درباره ما


cmyk

شروع فعالیت

وبسایت چیلی چاپ در زمستان سال 1396 به عنوان یک وبسایت ارائه دهنده خدمات چاپ در شهرستان گنبدکاووس فعالت خود را آغاز نمود. در حال حاضر این وبسایت با چندین چاپخانه در سطح شهرستان، استان و کشور در زمینه های مختلف چاپ در حال همکاری می باشد و می توانید حجم زیادی از سفارشات را در روز چاپ، تولید و ارسال نماید.

وبسایت چیلی چاپ با تشکیل تیمی جوان و با انگیزه که همگی دارای تجربه در زمینه های مختلف چاپ و تجارت آنلاین هستند، آغاز به کار نموده و در طی مسیر و به مرور زمان نیروهای کارآمد و مجرب دیگری به مجموعه اضافه خواهند شد.

چرا از چیلی چاپ خرید کنید؟

خرید از چیلی چاپ مزایای ذیل را برای شما به همراه دارد:

بررسی قبل از تولید: تمامی فایل های دریافتی از طرف شما توسط نرم افزارهای تخصصی بررسی میگردند. اگر فایل شما مشکلی داشته باشد یا به هر دلیل مناسب چاپ نباشد، حتماً قبل از انجام هرگونه فعالیتی به اطلاع شما رسانده خواهد شد.

کنترل کیفیت: پرسنل چیلی چاپ از زمان شروع پروسه چاپ هر سفارش در چاپخانه ها حضور داشته و ضمن نظارت کیفی، کلیه مراحل چاپ و تولید را دقیقاً کنترل میکنند.

گارانتی: نظر به حضور دایم و مستمر پرسنل کنترل کیفیت شرکت چیلی چاپ در کلیه مراحل، سفارشات دقیقاً طبق خواسته مشتریان تولید می گردد.

ارسال رایگان: محصولات به آدرس اعلام شده از سوی شما به صورت رایگان ارسال می‌گردند. (شرایط ارسال رایگان را در صفحه قوانین و مقررات مشاهده نمایید)